ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Duvar Örtüsü Çeşitleri

Son yıllarda geçmişten kalan izlerin moda haline gelmesi sebebiyle yine geçmişten gelen bir ev dekorasyon ürünü gündemde. Duvar örtüleri yüzyıllardır Türk geleneklerinde kullanılan bir dekorasyon ürünüdür. Duvar örtülerinin bu kadar sık kullanılması hem duvarlardan gelen ısının yalıtılması, hem dekorasyon anlamında farklı bir hava kazandırılması için tercih edilen bir üründür. Duvar örtüsü genellikle geleneklere uygun, farklı ve görsel anlamda zengin bir dekorasyon yapabilmek için kullanılmaktadır. Eskiden daha geleneksel motiflerin kullandığı duvar örtüleri şimdilerde teknolojinin de gelişmesi ile üç boyutlu resimlendirmenin artması sayesinde farklı görselleri ulaşmıştır. Herhangi bir resmin, imajın veya de senin duvar örtülerine nakş edilmesi oldukça kolaydır. Duvar örtülerinde kullanılacak temalar kişilerin zevklerine uygun ve onların tercihlerine göre tasarlanmış ürünlerdir. Bir duvar örtüsünü satın almanın temel sebebi yıkanabilir bir tabloyu satın almak isteğinden kaynaklanmaktadır. Zira bir duvar örtüsünü kolaylıkla yıkayabilir ve temizleyebilirsiniz. Fakat satın aldığınız bir tablonun temizliği o kadar kolay olmayabilir. İşte son yıllarda duvar örtüsü modelleri sıklıkla tercih edilmesinin temel sebeplerinden biri de budur. Duvar örtüleri oldukça basit bir biçimde temizlenebilir ve yerine yeniden asılabilir. Aynı zamanda pek çok farklı çeşidi ile duvarlarınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Duvar Örtüsü Modelleri

Duvar örtülerinin bir diğer adı da duvar kilimidir, duvar kilimi denmesinin temel sebebi ise geçmişten bu yana duvar örtülerinin duvar kilimi olarak adlandırılmasıdır. Halk arasında duvara asılan örtü olarak da bilinen özellikle Doğu illerimizde duvarlar için özel olarak tasarlanmış duvar kilimlerinin olması sebebiyle bu tabir daha sık tercih edilmektedir. Duvar kilimleri yani duvar örtüleri özel malzemelerden yine özel olarak üretilmektedir. Duvar kilimleri özel ve şık tasarımlar arasından seçilmekte ve hemen hemen her desen, her resim, her tabir kolaylıkla nakşedilebilmektedir. En beğenilen ve en çok tercih edilen özellikleri arasında ise mandala örtüsü ile duvarları dekoratif bir hale getirirken herhangi bir zarar vermemesidir. Kolaylıkla asılabilir, evinizde tablo görüntüsü yaratır, yüzlerce farklı çeşidi olması sebebiyle aradığınız havayı kolaylıkla yaratabilmenizi sağlamaktadır.

Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?

Duvar örtüsü seçtiniz, fakat nasıl asacağınız hakkında herhangi bir fikriniz yok. Duvar örtülerini asmak aslında oldukça basittir. Öncelikle çivi yardımıyla asmayı tercih edebilirsiniz. Fakat duvarlarınızda herhangi bir tahribat yaratmak istemiyorsanız oldukça güçlü olan çift taraflı bantlarla da duvar örtüsünü rahatlıkla asabilirsiniz. Çoğu çift taraflı bant duvarınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Kaliteli seçilmiş bir çift taraflı bant ile kolaylıkla asabilir ve yıkamak istediğinizde yine kolaylıkla duvar örtüsünü kolaylıkla Sökebilirsiniz. Dört tarafından gerdirerek atmanız oldukça önemlidir zira herhangi bir hava akışı esnasında yerinden oynamaması daha dekoratif görünmesi açısından önemli bir konudur. Çift taraflı bant, özel yapıştırma bantları, çivi veya ince vidalar yardımı ile de duvar örtüsünü rahatlıkla asabilirsiniz. Duvarınızda sabit durabilmesi için bu yöntemlerden herhangi birisi oldukça uygundur. Sitemiz üzerinde satın almanıza uygun onlarca farklı duvar ortusu bulunmaktadır. Bu duvar örtüsü çeşitlerinin arasından dilediğinizi tercih ederek evinizin hemen hemen tüm alanlarında aradığınız dekorasyonu yapmanız oldukça basittir. Duvar örtüleri ev dekorasyonunda farklı bir hava yaratır, tablo değil daha doğal malzemelerle üretilmiş duvar örtüsü çeşitlerini tablo olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm tarzlara ve stillere uygun duvar örtüleri bulunmaktadır. Farklı desen, renk, boyutlarda bulabileceğiniz duvar örtüleri sayesinde evinizde aradığınız tarzı ve dekorasyonu basit bir biçimde yapabilirsiniz. Sitemizde duvar örtüsü fiyatları tutulmuştur. Kolay ve hızlı ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alışveriş imkanı ve kredi kartına taksitlendirme seçenekleri sayesinde hem konforlu bir alışveriş hem de güvenli alışveriş imkanı sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR