₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺709,90 KDV Dahil
1

Klasik Halı Çeşitleri

En modern evlerden, en ihtişamlı komutlardan, Loft dairelere ve küçük yaşam alanlarına kadar tüm kişisel yaşam alanlarında klasik halı modelleri özel ve özenle seçilerek kullanırlar. Yaşam alanlarında koltuklar ve kanepeler kadar halılarda önemli bir detay ve özel olarak seçilmesi gereken birer üründür. Klasik halı çeşitleri günlük konforunuz için seçeceğiniz bir dekorasyon ürünü olup aynı zamanda yaşam alanlarınızın sıcaklığını ve daha dingin ortamlar elde etmenizi sağlayacak özel ürünlerdir. Klasik halı denince akla geçmişte evlerimizde bulunan yöresel ve geleneksel motiflerle süslü halılar geliyor. Bu tür halılarda ortak özellik olarak motiflerinin geçmişten günümüze oldukça şık ve sıcak bir biçimde taşınmış olması ile modern halıların uyarlanması ortak bir biçimde hayata geçti. Günümüzün klasik halıları da geçmişin izlerini taşıyan cinstendir. Herkesin tercih ettiği halı motifleri ve desenleri özellikle Ortadoğu’nun klasik çizgilerini taşıyan, özel desenlerini ve özel renklerini hayata geçiren, dolayısı ile bulunduğu ortamda şık ve ağır bir hava yaratan özel tasarımlardır. Klasik halı denince ilk akla gelen halılardaki klasik desenlerdir. Bu klasik desenli halı modellerini yumuşak ipliklerle buluşturan, aynı zamanda evdeki havayı değiştirecek özel renklerle bir araya getiren klasik halı çeşitleri, dekorasyonunuzda oluşturmak istediğiniz özel havayı ortaya koyuyor.

Eski Model Klasik Halılar

Klasik halılar arasında isim olarak en çok söylem haline gelen eski model halılar, geçmişte evlerimizde kullandığımız halı motiflerini günümüz teknolojisi ile birleştiren halı çeşitleri arasında yer almaktadır. Günümüz teknolojisi ile geçmişte üretilen halılar arasında büyük farklar bulunmaktadır. Makine halıları ortaya çıktığından beri halılar daha kaliteli, daha uzun ömürlü, daha şık çizgilere ve renklere sahip hale gelmiştir. Klasik desenlerden vazgeçemeyenler için bu yeni teknolojilerle eski model halıları bir araya getiren bir kategori bulunmaktadır. Klasik halılar böylece günümüz şartlarına uygun halde üretiyorlar. Evinize yarattığınız çizgiler geçmiş modası ile uyumluysa eski model halıların Yeni teknoloji ile üretildikleri özel çeşitlerini göz gezdirebilir ve klasik halıları evlerinize taşıyabilirsiniz.

Klasik Kilimler

Kolay temizlenmeleri, kolay kullanılmaları, özellikle çocuklu veya evcil hayvanlı evler için adeta birer kurtarıcı parça olan kilimler, klasik halı motifleri ile bir araya geldiği zaman özellikle farklı çizgiler taşıyan ve daha geçmişten gelen dokularla tasarlanan evler için adeta biçilmiş kaftandır. Kilimler eskisi gibi İnce ve basit üretimler ile ortaya konulmuyor, daha kaliteli ve evler için daha elverişli, uzun ömürlü ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Klasik kilimler evleriniz için adeta birer kurtarıcı parçadır. Özellikle yaşam alanlarınızın dekorasyonunda daha naif çizgiler düşünüyorsanız klasik kilimlerden faydalanabilirsiniz. Klasik kilimleri kullanması kolaydır, özel tabanlı olarak üretilen çeşitleri kayma yapmaz, evde kullandığınız çamaşır makinalarında kolayca temizleyebilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde özellikle kolay kirlenen küçük çocuklu veya evcil hayvanlı evlerde tercih edilen bir üründür. Aynı zamanda yöresel alanlarda sık sık karşımıza çıkan halı çeşitlerinden biridir.

Markaev olarak klasik halı çeşitlerini sizler için özel olarak bir araya getiriyor ve en uygun fiyat garantisi ile satışa sunuyoruz. Klasik çizgiler taşıyan özel halılar, kilim çeşitleri, patchwork ürünler, klasik salon halıları aklınıza gelebilecek tüm farklı renklerde tasarlanmış ve geçmişten gelen özel modeller ile ortaya konulmuş klasik halı çeşitlerini kategorimiz altında en uygun klasik halı fiyatları ile bulabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri ve taksitli ödeme imkanları sayesinde ekonomik ve konforlu bir alışveriş ile sizler için bir araya getiriyoruz. Tüm satın alımlarınızı vereceğiniz adreste kadar eksiksiz bir biçimde özel olarak paketleyerek anlaşmalı kargo şirketleri ile teslim ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR