ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

El Dokuma Halı Modelleri

Halılar yüzyıllardan beri evlerimizin zeminini örten, evlerimizi daha temiz ve daha şık gösteren bir dekorasyon ürünüdür. Halıların yüzyıllar boyunca evlerimizin baş tacı olmasının en önemli nedeni özel olarak üretilmelidir. Her dönem için halılar daima özel olarak üretilir ve el dokuma halı modelleri ve duruşları her daim evde bir imza niteliği taşırdı. Halıların sıklığı, kalitesi ve el dokuma halı fiyatları ev dekorasyonunda şıklığı ve kalitesine karar veren bir özelliktir. Herkes halısına Özen gösterir ve satın alırken çok dikkatli davranır. Evinizde yarattığınız tarzınıza uygun bir halı seçmenizde ev dekorasyonunda oldukça önemli bir konudur. Halı seçimleriniz ev dekorasyonunuzda adeta bir imzadır. Halıların üretilme şekilleri de evlerde önemli bir etkendir. Emekle ve çaba ile üretilmiş her ürün gibi el dokuma halılar da günümüzde çok sık talep gören ürünler arasında yer alırlar. El dokuma halılar makine ile değil tamamı el yapımı hazırlanmış olan halı çeşitleri arasında yer almaktadır ve bu açıdan daha kıymetli ürünlerdir. El dokuma halıları diğer halılardan ayıran özel dokuları ve daha kaliteli ve sağlam olmaları onları tercih etmeniz için en önemli nedenler arasında yer alırlar. El dokuma halılar daha klasik çizgilerde tasarlanır, özellikle yöresel motifli el dokuma halıları daha sık tercih edilir.

Patchwork El Dokuma Halısı Modelleri ve Fiyatları

El halısı olarak Patchwork halılar günümüzde en sık tercih edilen el dokuma halıları arasında yer almaktadır. Farklı halı çeşitlerini keserek yeniden birleştirme aktivitesi ile hazırlanan patchwork halılar birden fazla rengin bir araya gelmesiyle bir görsel şölen yaratmaktadırlar. Bu halleri ile oldukça popüler olan patchwork halıları evinizin tüm alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem el yapımı hem de modern çizgilerle bir araya getirilmiş olan patchwork halılar evinizde farklı bir şıklık, modern bir hava, el yapımı ve el dokumasının naif çizgilerini katacaktır. El dokuma halılar kullanmak istiyor fakat ekonomik ürünler tercih etmeye de Özen gösteriyor iseniz patchwork halılar tamda size göre özel olarak üretilmiş halı çeşitleri arasında yer almaktadır.

El Dokuma Halısı Satın Al

Son yıllarda karşımıza sıkça çıkan maldır dokuma halılar jüt ip ile tasarlanan yeni nesil bir el dokuma halısı çeşididir. Jüt ipler bildiğiniz gibi özellikle hobi işleri ile uğraşanlar için son yıllarda favori bir ürün haline gelmiş, özellikle de rengi ve dokusu sayesinde oldukça popüler bir halı çeşidi ortaya çıkmasına vesile olmuştur. Jüt ip ile dokunan maldiv dokuma halılar, tasarımcılarının özel olarak dokuduğu ve bir araya getirdiği modern evlerin baş tacı haline gelen bir el dokuma halısı çeşidi olarak ortaya çıktı. Evlerinizde modern çizgileri seviyor ve bunları sürdürmeyi bir gelenek haline getirdiği iseniz jüt ip ile dokunan Maldiv el dokuma halı çeşitlerine mutlaka göz atmalısınız. Maldiv dokuma halılar farklı desenleri ve çizgileri rahatlıkla bir araya getiren bir dokuma halı olmakla beraber özellikle küçük evlerde tercih edilen ve sıcak bir ortamı evine taşımak isteyenlerin favori ürünü haline gelen bir halı çeşididir. Maldiv dokuma halılar hem klasik hem de modern halıları bir araya getirmeyi başarabilen bir halı çeşidi olmakla ön plana çıkıyor. Farklı boyutlarda üretilebiliyor genellikle krem ve bej renkleri ve bu tonların ara tonları ortaya konularak hazırlanıyor. Markaev olarak el dokuma halılarının en moda ve en çok beğenilen modellerini sizler için özel olarak bir araya getiriyor, el dokuması halı fiyatları bakımından uygun sunmaya çalışıyoruz. Kolay ödeme seçenekleri ile sizler için özel olarak ortaya koyuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR