ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Battaniye Çeşitleri

Özellikle kış aylarında hem örtünmek için hem de dinlenme alanlarında ısınmak için battaniyeler biçilmiş kaftandır. Battaniyeler yorgan ile pike arasında orta ince kalınlıkta uyurken veya dinlenirken ısınmak için kullandığımız tekstil ürünleridir. Battaniye çeşitleri ile hem ev dekorasyonuna katkıda bulunabilir hem de soğuktan korunmak için kullanabileceğimiz dekoratif bir ürünü temin etmiş oluruz. Battaniyeler genellikle yatak örtülerinin üzerine serilerek dekorasyon amacı ile de kullanılabilmektedir. Battaniye modelleri yalnızca yatak üzerlerinde değil, televizyon izlerken, kitap okurken, hafta sonu dinlenirken veya diğer dinlenme aktivitelerini gerçekleştirirken kullanabileceğiniz sıcak ve yumuşak dokuya, aynı zamanda konforda sağlamaya yaramaktadır. Battaniyelerin verdiği yumuşak his ile dinlenirken aynı zamanda konforlu bir hissiyatı yaşayabilirsiniz. Özellikle dinlenme alanlarında sık sık tercih ettiğimiz battaniyeler yorganlar kadar ağır olmadığı için daha kolay bir kullanıma sahiptir ve aynı zamanda daha kolay temizlenebilmektedir. Kategorimizde battaniye fiyatları çok çeşitlidir. Her zevke ve kullanıma uygun battaniyelere Markaev ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Hangi battaniye sıcak tutar?

Battaniyelerin genel olarak kullanım amaçlarından biri vücut ısısını yüksek tutmak, dinlenirken ve uyurken soğuktan korunmak amacını taşımaktadır. Battaniye kullanırken en önemlisi battaniyenin hava şartlarına uygun seçilmesi, aynı zamanda sıcak tutması ve soğuktan etkin bir biçimde korumasıdır. Bu yüzden tercih edilecek battaniyenin bu şartları yerine getirebilecek kalınlıklarda olması oldukça önemli bir konudur. Ev ortamının sıcak soğuk hava sirkülasyonuna, Battaniyenizi hangi alanlarda ve hangi amaçla kullanacağınıza, uyurken, dinlenirken, okuma yaparken veya televizyon izlerken kullanabileceğiniz tv battaniyesi gibi seçenekli desen - renk çeşitliliğinde battaniye seçmek oldukça önemlidir. Dekorasyon amaçlı olanların dışında hemen hemen tüm battaniye modelleri sıcak tutmak üzere tasarlanırlar. Pamuklu battaniyeler, yünlü battaniyeler veya diğer sıcak tutacak malzemelerin karışımlı olduğu battaniye çeşitleri istediğiniz sıcaklığı size sağlayacaktır. Bir battaniyeyi satın alırken satın aldığınız battaniyenin sıcak tutup tutmayacağını tasarlandığı malzemelerin cinsinden anlayabilirsiniz.

Battaniye çamaşır makinesine atılır mı?

Battaniyeler tasarladıkları malzemenin cinsine göre belli yıkama programlarında yıkana bilmektedir. Bir battaniyeyi en doğru yıkama şekli profesyonel kişilerin yıkaması şeklinde olacaktır. Fakat pek çok battaniye çamaşır makinasında yıkamaya uygundur. Şayet battaniyelerinizi çamaşır makinesinde yıkayacaksanız 30-35 derece sıcaklıklarda yıkamanız, bol miktarda çamaşır yumuşatıcısı kullanmanız en doğrusu olacaktır. Battaniyelerin kapasitesi yüksek çamaşır makinelerinde yıkanması çamaşır makinelerinin de hasara uğramaması için oldukça önemlidir zira battaniyeler su çektiği zaman oldukça ağırlaşmaktadır. Bu sebeple battaniyelerinizi çamaşır makinesinde yıkarken çamaşır makinesini kapasitesinin uygun olduğuna dikkat etmelisiniz. Markaev olarak ev dekorasyonunuzda farklılık ve canlılık yaratacak onlarca farklı battaniye çeşidini satışa sunmaktayız. Yatak odamızda yatak örtüsü olarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda dinlenme alanlarınızı ısınma amacı ile ve örtünme gayesi ile temin etmek istediğiniz battaniye çeşitlerini, en çarpıcı renk ve desen çeşitleri ile, en moda tasarımlar ile kategorimiz altından temin edebilirsiniz. Tüm battaniye çeşitlerimiz özel olarak üretilmekte olup modaya ayak uyduran tasarımlara sahiptir. Tüm alışverişlerinizde en ekonomik fiyat garantisi ve en uygun ödeme seçeneklerini sağlamaktayız. Tüm alışverişleriniz kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz, kredi kartına taksitlendirme yapabileceğiniz, kolay ve güvenli ödeme seçeneklerine sahiptir. Güvenli ödeme altyapımız sayesinde konforlu bir alışveriş sizleri bekliyor. Tüm alışverişleriniz özenle paketlenerek anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığı ile vereceğiniz adrese kadar hasar görmeden teslim edilmektedir. Seçtiğiniz renk ve modeller kategorilerimiz de gördüğünüz renk ve modellerle birebir aynıdır. Talimatlara uygun bir biçimde temizliğini yaptığınız takdirde uzun ömürlü ürünler satın almış olursunuz. Piyasada en beğenilen ve en çok tercih edilen battaniye çeşitlerini sizler için özel olarak seçerek kategorilendiriyor ve satışa sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR