ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Masa Örtüsü Çeşitleri

Mutfaklarımızda, salonlarımızda, balkonlarımızda ve dış mekanlarımızda kullandığımız masalarımız hem yemek yemek için hem de dinlenme alanları oluşturabilmek için ideal mobilyalardır. Masaları farklı kullanım amaçları ile satın alabilir ve kullanabiliriz. Her mekan için ve her alan için farklı masa çeşitleri üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Yemek yemek için ayrı çalışmak için ayrı dinlenme alanları oluşturmak için ayrı nasıl çeşitleri üretilmekte ve siz müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Masalar özellikle yeme içme yapılan alanlarda etrafın kirlenmesinin engellenmesi ve mobilyanın zarar görmesinin önüne geçilmesi için masa örtüsü ile kullanılmaktadır. Masa örtüleri hem kullanıldıkları alanların renkli ve canlı hale getirilebilmesi için hem de mobilyayı dış etkenlerden koruyabilmek için ideal tekstil ürünleri arasında yer alırlar. Masa örtüsü modelleri kullanacakları alanlara göre çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Masa örtüsü çeşitleri mutfaklar için ayrı tasarımlara, dış mekanlar için ayrı tasarımlara, yemek odaları için ayrı tasarımlara sahip ürünler arasında yer alırlar. Kullanıldıkları alana ve kullanım amaçlarına göre tercih edilme çeşitleri birbirinden farklıdır. Mutfakta kullanacağınız bir masa örtüsünün yemek sıcaklıklarına karşı mukavemeti olması, aynı zamanda sıvı ve yemek artığını masadan izole etmesi için farklı materyallerle üretilmesi önemli bir konudur.

Masa Örtüsü Kumaşı Nasıl Olmalı?

Bir masa örtüsünü kullanırken onun kumaşına karar vermek kullanım alanına ve amacına göre farklılık gösterecektir. Masanızın tasarımına ve görünüşünü değiştirmek için kullandığınız masa örtüleri daha model veya daha klasik görüntüleri ulaşmak isteyeceğiniz bir tasarımda olabilir. Bu sebepledir ki bir masa örtüsü seçerken en önemlisi sizin ne istediğinizdir. Bu noktada özellikle salon mobilyalarına kullanılacak masa örtüleri daha çok tekstil ürünleri arasından seçilirken, mutfak ve dış mekanlarda kullanılacak masa örtülerini kumaşı PVC malzemeden seçilmektedir. Kumaş masa örtüleri genellikle iç mekanlarda ve daha zarif görünmesini istediğiniz alanlarda kullanılırken, PVC masa örtüleri ise nemden, sıcaklıktan, özellikle sıvı ile temastan kaçındırabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Masa örtüsü kumaşı belli bir tarzda değil tamamen sizin hayalinizde ve taleplerinizde canlandırdığınız gibi olmalıdır. Masa örtülerinin en büyük özellikleri mobilyanın tasarımını değiştirmek ve mobilyayı dış etkenlerden korumak olduğu için masa örtüsü kumaşı seçerken kullanım alanı ve amacı iyice belirlenmeli ve ona göre seçimler yapılmalıdır.

PVC Masa Örtüsü ne Demek?

PVC masa örtüleri masanızı dış etkenlerden, leke ve yanıklardan, yıpranmalardan koruyacak özelliklere sahiptir. PVC masa örtülerinin arka kısımları elyaf malzemeden üretilmektedir. Bu sayede PVC masa örtüsü masanızdan kaymaz, oldukça kalın bir malzeme olduğu için yemek yerken ve içecek içerken masanızı dilediğiniz şekilde kullanabilir ve zarar görmesi konusunda endişe etmezsiniz. PVC masa örtüleri ıslak bez veya deterjan ile rahatlıkla siline bilmektedir. Kaliteli üretilmiş bir PVC masa örtüsü renklerinde solma ve desenlerinde deformasyon olmayacaktır. PVC masa örtüleri genellikle belli başlı ebatları sahiptir ve aynı zamanda istediğiniz boyutlarda keserek de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bu sayede bir PVC masa örtüsü ile dilediğiniz tasarımı mobilyalarınıza taşıyabilirsiniz. Markaev olarak hayalinizdeki masa örtüsünü sizler için özel olarak seçiyor ve satışa sunuyoruz. Uygun masa örtüsü fiyatları, kolay ödeme seçeneklerimiz, taksitle ödeme imkanlarımız, kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz ve kolay ve hızlı teslimatımız sayesinde konforlu bir alışveriş yapma imkanı ayağınıza getiriyoruz. Sitemiz üzerinden onlarca farklı renk ve desende masa örtüsü çeşitlerinden seçerek Bir tıkla sipariş verebilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde en ekonomik fiyat garantisini ve en kaliteli malzeme avantajını sizler için bir araya getirdik.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR