Paspas Çeşitleri

Halılar ve kilimler evlerimizin en çok kullanılan ve seçiminde en fazla dikkate alınan dekorasyon ürünlerinden biridir. Halı ve kilim çeşitleri tercih ederken evimizin durumuna, ev dekorasyonu muzun ihtiyacına, evimizin içerisinde kullandığımız renk ve desenlere uygun seçimler yapmayı tercih ediyoruz. Halılar, kilimler, paspaslar evimizin ihtiyacına uygun bir biçimde seçildiği takdirde, oldukça şık ve evin genel havasını değiştirecek tercihler olmaktadır. Ev dekorasyonunda özellikle izleminde kullandığımız çeşitli dekorasyon malzemeleri evimizin tüm detaylarını ortaya çıkaracak veya tüm tepkiyi üzerinde toplayacak şıklıkta ve özelliktedir. Evlerimizin zemininde kullandığımız tüm halı ve kilim çeşitlerinin yanı sıra paspaslar da bazı özel noktalarda kullanacağımız özel dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Paspaslar özellikle kapı girişlerinde, banyolarda, tuvalet önlerinde, salon ve giriş hollerindeki dar alanlarda kullanabileceğimiz ürünlerdir. Paspas çeşitleri özellikle noktalardaki alanlara özel. Boyutlarda ve farklı iplik çeşitleri ile dokunmuş, kaydırmaz veya kilim türündeki çeşitleri ile ev dekorasyonu ve çarpıcı olanaklar sağlamaktadır.

Dış Mekan Paspas Modelleri

Dış mekanlarda ve özellikle dış kapı önü paspası kapı önlerinde kullanılan paspaslar, yaşam alanlarımızda en sık kullandığımız paspas çeşitleri arasında yer alan ürünlerdir. Dış mekan paspasları evimizin tarzını henüz evimize girmeden yansıtabileceğimiz paspas çeşitleri arasında yer almakta ve kapı ağızlarında ayakkabıları silmeye yarayan özellikleri ile iç mekanlara dış mekandaki toz ve kirin taşınmasını engelleyecek ürünlerden biridir. Dış mekanlarda kullandığımız paspaslar farklı figürler veya farklı yazılarla süslü olabilmektedir. Dış mekan paspasları özellikle evinizin veya karakterinizin tarzında seçebileceğiniz özelliklere sahip ve paspas çeşitleri arasında en fazla çeşitliliğe yer veren ürünlerden biridir.

Paspas Satın Al

Paspas modelleri, günümüzde eşim olanların ihtiyacına göre değişiklik gösteren ve pek çok farklı tarzı bir araya getirebilen, halı yerine geçebilen ve özellikle küçük alanlarda sık sık kullanılan ince ve kolay temizlenebilen özelliklere sahip bir üründür. Paspasları kullanacağınız alana nazaran farklı dokuma çeşitleri ve farklı detayları bir araya getiren modeller arasından seçebilirsiniz. Kapı önünde kullanılan paspaslar, şömine önü paspasları, banyo paspaslari, tavşan tüyü veya kaydırmaz özelliklere sahip paspaslar paspas modelleri arasında en çok tercih edilen paspaslardan bazılarıdır. Paspas modelleri ihtiyacınıza yönelik farklı boyutları bir araya getiren ama genellikle küçük boyutlarda üretilen ve üzerinde tarzları uygun desenler veya figürler bulunduran ürünlerdir. Paspas çeşitleri evin farklı yaşam alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklerinde üretilen ve bilhassa küçük alanlarda farklı işlevlere sahip özelliklerde ürünler arasında yer almaktadır. Paspas çeşitlerini seçerken özellikle hangi alanda kullanacağınıza ve ürünlerin hangi boyutlarda olması gerektiğine karar vererek seçim yapabilirsiniz. Paspaslar genellikle 53 x 80 santim boyutlarında üretilmekte ve satılmaktadır. Tercihe göre farklı desenlerde üretilmekte olup genellikle üzerinde bir yazı veya desen işlenerek satışa sunulmaktadır. Markaev olarak birbirinden farklı ve birbirinden tarz paspas modellerini sizler için en uygun fiyatlarla ve en bol çeşitlilikte ürünleri bir araya getirerek kategorimiz altında satışa sunuyoruz. Paspas fiyatları elbette boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterse de diğer çeşitlerden daha uygun ve daha ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor. Tüm ürünlerimiz a kalite ve en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz kullanışlı ve kaliteli ürünlerdir. Dilediğiniz paspas çeşitlerinin en uygun fiyata satın alabilmek ve paspas fiyatları arasında değerlendirme yapabilmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünler en kısa sürelerde özenle paketlenerek anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığı ile vereceğiniz adrese kadar teslim edilmekte ve uygun ödeme yöntemleri, kredi kartı ile alışveriş ve kredi kartına taksitle alışveriş yöntemleri ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR