ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Banyo Halısı Çeşitleri

Yaşam alanlarımızda ve evlerimizde en çok kullandığımız alanlardan biri banyolarımızdır. Hem temiz ve hijyenik görülmesi gereken, hem de dekorasyon olarak göze hitap etmesi gereken banyolar pek çok farklı dekorasyon ürünü ile istediğimiz noktaya getirilmektedir. Banyolarımızda sıklıkla kullandığımız dekorasyon ürünlerinden biri halılardır. Halılar yaşam alanlarındaki tüm noktalarda olduğu gibi banyolarda da önemli bir dekorasyon aracı olarak kullanılıyor. Daha da önemlisi özellikle banyo gibi ıslak zeminlerde zemindeki soğuğu kamufle edecek bir ürün olması açısından banyo halıları seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. Banyo halılarımız banyolarımızın genel dekorasyonuna uygun olmalı, aynı zamanda banyodaki konforda sağlamalıdır. Duş aldığımız, hazırlandığımız ve kişisel bakımlarımızı gerçekleştirdiğimiz banyolarda halı çeşitleri ortamın kullanım türüne göre özel olarak hazırlanmalıdır. Banyo halısı genellikle soft malzemelerden üretilmekte ve yumuşak, pamuklu kumaşlardan tasarlanmaktadır. Banyo halılarında en önemli hususlardan biri kaymaz tabanlı ürünler olmaları ve herhangi bir kazaya sebebiyet vermemelidir. Banyo halıları üretilirken genellikle kaymaz taban kullanılmaktadır. Sizde banyo halısı seçimlerinizi yaparken kaymayacak ürünler arasından seçim yapmalısınız.

Banyo Halısı Modelleri

Banyo halıları genel anlamda banyo paspası olarak bilinmektedir. Banyo paspas çeşitleri dediğimizde aklımıza birçok seçenek gelmektedir. Örneğin; yuvarlak banyo paspası, dikdörtgen klozet takımı, oval banyo halısı ve bunlarla birlikte rengarenk modern desen ve renklerle tam banyonuza uygun dilediğiniz şekilde ölçüde seçim yapabilirsiniz. Bir banyo paspasının banyonuzu uygun olduğunu anlayabilmek için özellikle banyonuzda ne kadar alan kapladığı, doğru bir geometrik şekle sahip olup olmadığı, kaymaz tabanlı olması, su emici özellikte olması ve suyu muhafaza etmeden kurutması önemli detaylar arasında yer almaktadır. Kolay kurumayan banyo paspasları kokuya sebebiyet verebilmektedir ve aynı zamanda kolay çürüyebilmektedir. Bu sebeple banyo paspaslarınızı seçerken yalnızca renk ve desenleri değil kullanılan iplikler ve genel özellikleri de önemli bir konudur. Herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için ıslak mekanlarda mutlaka kaymaz tabanlı halıları tercih etmelisiniz. Kaymaz tabanlı halılar zemindeki mermere veya seramiği tutunarak banyo giriş çıkışının esnasında kayıp düşmemenizi ve güvenli bir alanda kişisel bakımınızı yapmanızı sağlayacaktır.

Banyo Halısı Satın Al

Banyolarınız için farklı ve özgün birçok banyo paspas modelleri vardır. Banyo halısı veya banyo paspası seçerken en fazla tercih edilen ürünler arasında üçlü ürünler yer almaktadır. Bu üçlü ürünler 1 adet büyük banyo halisi, 1 adet küçük banyo halısı ve 1 adet klozet etrafında kullanılan banyo paspasından oluşmaktadır. Bu set sayesinde banyonuzda ki tüm alanlara özel halı satın almış olursunuz. Banyo halıları ve paspasları satılırken genellikle 3’lü setler tercih edilir, üçlü setler sayesinde ise banyonuzdaki tüm alanlara yayılan ve genel dekorasyonu bozmayan ürünler satın almış olursunuz. Banyo paspası 3 lü setleri birbirinin aynı desenleri ve renkleri sahiptir. Genel özellikleri birbirinin aynıdır ve bu sayede kullanıldığı alanda genel dekorasyonu bozmaz. 3’lü banyo halısı setini satın alırken banyonuza uygun ölçülerde ve renk ve desenlerde ürünler tercih etmelisiniz. Üçlü banyo halıları banyonuzdaki tüm alanı rahatça değerlendirmenizi sağlayacaktır. Markaev olarak banyonuzda kullanabileceğiniz tüm zevklere hitap eden renk ve desen çeşitleri ile özel olarak tasarlanmış banyo halılarını sizler için bir araya getirdik. Tüm banyo halısı çeşitlerimiz banyolarınız için özel olarak tasarlanan, ikili veya üçlü setlerden veya tek parça ürünlerden oluşmaktadır. Özel tasarımları, özel renk ve desenleri, yıkanabilir kaymaz tabanlı özellikleri ve minimalist tasarımları sayesinde modern ve şık tercihler yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup en ekonomik banyo halısı fiyatları garantisi ile karşınıza çıkıyor. Yapacağınız tüm alışverişlerde uygun ödeme seçenekleri ve kredi kartı ile alışveriş, kredi kartına taksitlendirme ve güvenli ödeme altyapısı sayesinde konforlu ve kolay bir hale geliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR