Çift Taraflı Kilim Çeşitleri

Yaşam alanlarımızda dekorasyon üzerine en çok tercih ettiğimiz ürünler arasında zeminlerde kullandığımız halı ve kilimler yer almaktadır. Evlerimizin zeminine özellikle ayakkabı ile basmadığımız alanlardan hem ayaklarımızın soğuktan korunmasını hem eğer evde varsa çocuk ve evcil hayvanlarımızı soğuktan ve sıcaktan korunmak için ve aynı zamanda ev dekorasyonuna renk ve desen çeşitliliği ile katkı sağlamak adına halı ve kilimleri kullanıyor ve hem özel hem de zevkle seçiyoruz. Kilimler özellikle son yıllarda küçük alanlardaki evler ve daha hijyenik olması açısından titiz kişiler arasında popüler bir üründür. Kilimler kolay temizlenir, kolay kullanım sağlar ve dilediğiniz değiştirebileceğiniz hafif ürünlerdir. Kilim çeşitleri bu sebeple sıklıkla evlerimizde ve özel yaşam alanlarımızda görebileceğimiz, sık kullanılan sebebiyle tasarımlarına günden güne daha fazla çeşitlilik kazandıran zemin dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Pek çok farklı kilim çeşidinde olduğu gibi son yıllarda çokça popülerlik kazanmış olan çift taraflı kilim çeşitleri, hem dilediğiniz an diğer tarafını da kullanarak dekorasyonu bir anda değiştirebileceğiniz, hem de farklı modelleri bir araya getirerek zevk ve karakteristik özelliklerini yansıtabileceğiniz özel dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Çift Taraflı Kilim Modelleri

Çift taraflı kilim modelleri çift taraflı olarak kullanabileceğiniz ve bu imkanı sizlere sağlayan büyük ya da küçük geniş ya da dar pek çok alanda farklı boyutlarıyla ön plana çıkan ve yaşam alanlarınızın tümü için rahatlıkla seçim yapabileceğiniz özelliklere sahip kilim modelleri arasında yer almaktadır. Çift taraflı kilim halı modellerini çift taraflı desen özellikleri ile kullanabilirsiniz. Çift taraflı kilim yolluk modellerinde genellikle bir taraftaki desenin tam zıttı renkleri diğer tarafında kullanılmaktadır. Bu sayede diğer tarafında serdiğiniz zaman size seçtiğiniz renklerin zıt renklerini veya desenlerin zıt desenlerini diğer tarafında gösteren ürünler olmak da beraber desenlerden veya renklerden sıkıldığımızda bir anda kiliminizi farklı bir kilim olarak kullanabilirsiniz. Çift taraflı kilim çeşitleri hemen hemen tüm desen ve renklerde tasarlanan edilmekte ve yine hemen hemen tüm boyutlarda üretilebilmektedir. Bu sayede evinizin pek çok farklı alında çift taraflı kilimleri rahatlıkla kullanabilir ve ev dekorasyonunuzda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Çift taraflı kilim çeşitlerini satın alarak aynı zamanda fonksiyonel ürünler kullanmış olur ve pek çok farklı iklim çeşidini bir arada bulun durmaktansa bir tek kilim modeli ile evinizde farklı bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Çift taraflı kilimler sayesinde evinizde kullanmak istediğimiz kelime farklı renklerde satın almış olursunuz ve daha ekonomik seçimler yapabilirsiniz. Çift taraflı kilimlerde aklınıza gelebilecek tüm desen ve renklerde seçenekler bulunmakta aynı zamanda evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz özelliklerde, pamuklu, el dokuması gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Evinizin tüm alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz çift taraflı kilim modelleri oldukça kaliteli ürünlerdir ve Bir halının işlevini rahatlıkla gerçekleştirebilir.

Çift Taraflı Kilim Fiyatları

Markaev olarak onlarca farklı çift taraflı kilim modellerini sizler için özel olarak bir araya getiriyoruz. Tüm kilim çeşitleri arasında en çok tercih edilen çift taraflı kilim çeşitlerini sitemiz üzerinden rahatlıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çift taraflı kilim fiyatları da oldukça ekonomik ve her bütçeye uygun çeşit birliği bulunan bir kilim modelidir. Yapacağınız tüm alışverişlerde en uygun fiyat garantisi, en kolay ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alışveriş bir gün kredi kartına taksitli alışveriş imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde satın aldığınız ürünler özel olarak paketlenerek anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile vereceğiniz adrese kadar özenle teslim edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR