ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Şönil Kilim Çeşitleri

Şönil kumaş şönil ipliğinden yapılan bir tür kumaş çeşididir ve genellikle kilim dokuma alanında kullanılan özel bir ipliği ihtiva etmektedir. Şönil denince akla ekonomik, üretimi kolay, dökülme oranı düşük, dolgun bir kumaş çeşidi akla gelmektedir. Özellikle kilim yapımında kullanılan şönil iplikler kadifemsi ve parlak bir yapıda oldukları için ortaya çok iyi ve çok gösterişli ev dekorasyon ürünleri çıkmaktadır. Şönil kilim evinizdeki tüm noktalarda kullanabileceğiniz, gösterişli ve parlak, özellikle çift taraflı veya kaydırmaz çeşitleri ile farklı dekorasyon alanlarını oluşturabileceğiniz, kolay yıpranmayan, kolaylıkla ve çabucak temizlenebilen bir kilim çeşidi olmasıyla ün salmıştır. Şonil kilim evinizdeki dekore etmek istediğiniz alanlarda renk çeşitleri ve kumaş kalınlıkları ile farklılık gösterdiği için pek çok ortama ayak uydurabilen özel bir yapıya sahiptir. Kullanma süresi oldukça uzun olduğu ve kolay kolay yıpranmada için şönil kilim çeşitleri evinizde kullanabileceğiniz en ekonomik kilim çeşitleri arasında yer alır. Fransızlar tarafından icat edilen şönil kilim çeşitleri ev dekorasyon alanında farklı ve çarpıcı bir etkiye yaşam alanlarınızı taşımanıza yardımcı olmaktadır.

Şönil Kilim Modelleri

Şönil kilim modelleri evlerimizde hem modern hem de antika bir görüntü yaratabilmek için kullanabileceğimiz pek çok farklı desen ve renge sahip ürünler arasında yer alan özel bir Kerim çeşididir. İçerisinde kullanılan ipliklerinde yardımıyla pek çok farklı desen ve renkte üretilirler ve aynı zamanda evinizde aradığınız romantik ve antika görüntülü sağlamanız için en uygun kilim çeşitleri arasında yer alırlar. Özellikle dekorasyonu yapmak istediğiniz alanların çarpıcı bir biçimde antika bir görüntüsü olsun istiyorsanız şönil kilim modelleri tam da size özel kilim modelleri arasında yer alıyor. Şönil kilim çeşitlerini dilerseniz rengarenk ve modern çizgilerde satın alabilir, dilerseniz antika görüntüleri ile eski renk ve desenleri içine alan modelleri tercih ederek evinizde eskiden gelen izleri oluşturabilirsiniz. Tercih edeceğiniz şönil kilim modeli dilediğiniz renklerde bulabileceğiniz çeşitlilikte üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Şönil kilim kullananlar, evlerinde yarattıkları havayı hem çok sevdiklerini hem de aradıkları romantik ve geçmişten izler taşıyan dekorasyon ortamını yakaladıklarından bahsederler. Şönil kilimler ile evinizde aradığınız havayı yaratabilmeniz oldukça basit ve kullanımı kolay olduğu için tercih edebileceğiniz en kaliteli ve en kolay kullanıma sahip kilim çeşitleri arasında yer almaktadır. Kadife kilim olarak bilinen şönil kilimler, özellikle özel alanlar tasarladığımız da kullanabileceğiniz yumuşak ve gösterişli kilim modellerini ortaya çıkarmaktadır. Şonil kilim tercih ederek özellikle kadifenin eşsiz dokusunu ev dekorasyonunuzda kullanmanız ve ev içerisinde yumuşak ve gösterişli bir hava yaratmanız oldukça kolaydır. Özellikle kullanacağınız parçaların şönil kilimlere uygun olması, şönil kilimin renk çeşitliliği açısından dolgun bir çeşitliliği olması ile tasarım ve yapı açısından çeşitliliğe sahip olması ev dekorasyonunda dilediğiniz alanda dilediğiniz çeşidini kullanmanıza olanak sağlayacak bir kilim çeşidini karşınızda çıkarmaktadır.

Şönil Kilim Satın Al

Şönil kilim fiyatları diğer kilim fiyatlarına nazaran oldukça ekonomik ve uygundur, bu sayede ev dekorasyonunda ekonomik bir tercih yapmış olursunuz ve aynı zamanda gösterişli bir ürünü de yaşam alanlarınızda kullanım imkânına sahip olursunuz. Şönil kilim fiyatları oldukça uygundur ve tüm segmentteki yaşam alanlarında kullanımı uygundur. Sitemiz üzerinde aradığınız tüm renk ve modellerde, tüm iplik çeşitlerini ve tüm tarzlarda şunu kilim bulabilmeniz mümkün. En uygun fiyat garantisi, kredi kartı ile alışveriş, kredi kartına taksitlendirme seçenekleri ve güvenli ödeme altyapısı sayesinde hem ekonomik hem de güvenli bir alışveriş yapma imkanına sahipsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR